Kaspersky Total Security 2023

Kaspersky Total Security 2023

Kaspersky Total Security 2023

Kaspersky Total Security 2023

برترین محصول امنیتی سال که محافظت کامل سیستم شما رو تامین می کند.

برای نرم افزار Kaspersky Total Security 2022 نیز مانند سایر نرم افزار های امنیتی دیگر، کرک کاملی عرضه نشده است و تنها کرک موجود تریال ریست می باشد و کاربر مجبور است در دوره های زمانی خاصی دوره آزمایشی نرم افزار را ریست کند.
بی دردسر ترین گزینه برای کاربران آنتی ویروس قدرتمند Kaspersky Total Security 2022 تهیه لایسنس معتبر می باشد تا بدون دغدغه اقدام به آپدیت نرم افزار کنند و سیستم خود را در مقابل تهدیدات امنیتی همواره ایمن نگهدارند.

هم اینک شما می توانید لایسنس معتبر  Kaspersky Total Security 2022 را  خریداری نمایید.

قیمت:  تماس با ۰۹۱۰۹۹۵۵۱۰۰
دوره زمانی لایسنس: ۳۶۵ روزه
تعداد کاربر : ۳ کاربر
قابل استفاده روی : کامپیوتر
ورژن نرم افزار: این لایسنس بر روی نسخه ۲۰۲۳ قابل استفاده است.

نسخه رایگان این نرم افزار را از اینجا دانلود نمایید.

جهت خرید لایسنس Kaspersky Total Security 2023 با شماره ۰۹۱۰۹۹۵۵۱۰۰ تماس حاصل نمایید.

 

Kaspersky Lab یك گروه بین‌المللی است كه بیش از ۱۷۰۰ متخصص كاملاً برجسته را در استخدام خود دارد و دفتر مركزی آن واقع در مسكو است. این شركت در حال حاضر در بیش از صد كشور از نقاط مختلف جهان فعالیت دارد. محصولات و فناوری‌های kaspersky security ، امروزه چتری حمایتی برای افزون بر ۳۰۰ میلیون كاربر در دنیا گسترده است.

kaspersky security 2023

Kaspersky Lab به واسطه تخصص بالا و نگاه ویژه‌ای كه دارد، هم اكنون تبدیل به یكی از سرآمدان بازار در عرصه تولید و توسعه آنتی ویروس‌ها شده است. لابراتوار كسپرسكی همواره در زمینه عرضه و توسعه بسیاری از استانداردهای تكنولوژیك در صنعت آنتی ویروس، پیشرو بوده است.