Kaspersky Total Security 2021

Kaspersky Total Security 2021

Kaspersky Total Security 2021

برای نرم افزار Kaspersky Total Security 2021 نیز مانند سایر نرم افزار های امنیتی دیگر، کرک کاملی عرضه نشده است و تنها کرک موجود تریال ریست می باشد و کاربر مجبور است در دوره های زمانی خاصی دوره آزمایشی نرم افزار را ریست کند که عملی طاقت فرسا است و در غیر این صورت نرم افزار از کار می افتد.
بی دردسر ترین گزینه برای کاربران آنتی ویروس قدرتمند Kaspersky Total Security 2021 تهیه لایسنس معتبر می باشد تا بدون دغدغه اقدام به آپدیت نرم افزار کنند و سیستم خود را در مقابل تهدیدات امنیتی همواره ایمن نگهدارند.

هم اینک شما می توانید لایسنس معتبر  Kaspersky Total Security 2021 را  خریداری نمایید.

قیمت:  ۱٫۸۵۵٫۰۰۰ تومان
دوره زمانی لایسنس: ۳۶۵ روزه
تعداد کاربر : ۳ کاربر
قابل استفاده روی : کامپیوتر
ورژن نرم افزار: این لایسنس بر روی نسخه ۲۰۲۱ قابل استفاده است.

نسخه رایگان این نرم افزار را از اینجا دانلود نمایید.

جهت خرید آنلاین لایسنس Kaspersky Total Security 2021 اینجا کلیک نمایید.

شماره تماس جهت سفارش محصول :

۰۹۱۰۹۹۵۵۱۰۰

Kaspersky Lab یك گروه بین‌المللی است كه بیش از ۱۷۰۰ متخصص كاملاً برجسته را در استخدام خود دارد و دفتر مركزی آن واقع در مسكو است. این شركت در حال حاضر در بیش از صد كشور از نقاط مختلف جهان فعالیت دارد. محصولات و فناوری‌های kaspersky security ، امروزه چتری حمایتی برای افزون بر ۳۰۰ میلیون كاربر در دنیا گسترده است.
بدنه تصمیم‌گیری اصلی این گروه بین‌المللی، هیئت مدیره آن است كه مسئول پیاده سازی استراتژی توسعه جامع و انتصاب مدیران ارشد است. این مجمع از سهامدار و مدیر ارشد kaspersky securityتشكیل می‌شود كه هر كدام به نمایندگی از یك حوزه سرپرستی مركزی و منطقه جهانی در هیئت حضور دارند.

kaspersky security 2021

Kaspersky Lab به واسطه تخصص بالا و نگاه ویژه‌ای كه دارد، هم اكنون تبدیل به یكی از سرآمدان بازار در عرصه تولید و توسعه آنتی ویروس‌ها شده است. لابراتوار كسپرسكی همواره در زمینه عرضه و توسعه بسیاری از استانداردهای تكنولوژیك در صنعت آنتی ویروس، پیشرو بوده است؛ یك تحلیل‌گر شهودی نسل جدید كه برای تشخیص ویروس‌های جدیداً منتشر شده طراحی شده، محافظت مؤثر در برابر ویروس‌های كلان و چند ریختی، پایگاه داده آنتی ویروس كه به طور پیوسته به روز می‌شود و ابداع تكنیكی برای تشخیص ویروس‌ها در فایل‌های آرشیوی و زیپ شده است.